Oferta firmy związana z instalacjami elektrycznymi

Zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z instalacjami elektrycznymi na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości.

Instalacja elektryczna to część sieci niskiego napięcia, którą stanowi układ wielu przewodów znajdujących się w budynku. Dodatkowo łączy się ze sprzętem elektroinstalacyjnym. Służy przede wszystkim do dostarczania sygnałów lub energii elektrycznej do odbiorników.

Każdy obwód elektryczny musi być odpowiednio zabezpieczony na wypadek przeciążenia lub zwarcia. Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym składa się z układu niskiego napięcia, który obejmuje:

Dodatkowo instalacja elektryczna obejmuje wiele urządzeń ochronnych, zabezpieczających, pomiarowych i sterujących wraz z konstrukcjami i obudowami wsporczymi. Dodatkowo zawiera rezerwowe źródła energii elektrycznej (baterie akumulatorowe), które przynależą do tych urządzeń.

W zakres naszych prac wchodzą między innymi:

Elektryka - instalacje elektryczne:

Oferujemy profesjonalne instalacje z zakresu wykonywania instalacji elektrycznej oraz doradztwo wykwalifikowanego zespołu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych, teletechnicznych, monitoringowych, a także nagłośnieniowych i odgromowych. Specjalizujemy się w mieszkaniowych oraz w biurowych instalacjach elektrycznych i oświetleniowych oraz prefabrykacji rozdzielni elektrycznych. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne wykwalifikowanego zespołu pracowników.

Zakres usług:

Doradztwo techniczne:

Jeśli potrzebujesz montażu, naprawy lub okresowego pomiaru instalacji elektrycznej skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi, niskie ceny, a także fachowe doradztwo doświadczonych elektryków. Instalacja elektryczna nie ma przed nami żadnych tajemnic, więc prace wykonujemy szybko i terminowo. Zadzwoń do nas jeśli szukasz pomocy.