Pogotowie elektryczne w Krakowie- dzwoń całą dobę

świeca w ciemności

Całodobowe pogotowie elektryczne przyjmuje zgłoszenia nagłych awarii elektrycznych, zasięgiem naszego działania obejmujemy Kraków i okolice. Zapewniamy szybką reakcję od zgłoszenia do usunięcia usterki.

Pogotowie elektryczne działa przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę, także w święta i dni wolne od pracy.

Numer telefonu alarmowego: 784 368 111

Elektryk przyjmuje zgłoszenie, po czym niezwłocznie wyjeżdża na miejsce awarii, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że awaria zostanie szybko usunięta.

Najczęstsze awarie elektryczne do których wzywa się pogotowie elektryczne to:

Pogotowie elektryczne 24h- Kraków

W naszej firmie każdego dnia jeden z elektryków ma dyżur, dzięki czemu oferujemy pomoc podczas wystąpienia nagłych i niespodziewanych awarii instalacji elektrycznej. Dojeżdżamy pod wskazany adres przez klienta w bardzo krótkim czasie, co pozwala nam szybko rozpocząć prace związane z usunięciem usterki.

Usługa pogotowia elektrycznego, które działa przez całą dobę powstała z myślą o klientach prywatnych jak i instytucjach, które nie mają możliwości lub odpowiednich narzędzi, aby samodzielnie usunąć zaistniały problem.

Atuty naszego pogotowia elektrycznego 24h w Krakowie

Świadczymy usługi elektryczne na wysokim poziomie, dbając o porządek na miejscu pracy. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam wykonać wszystkie usługi na wysokim poziomie. Dodatkowo wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta. Posiadamy także wszystkie wymagane uprawnienia, a także systematycznie poszerzamy swoją wiedzę o nowe informacje, co pozwala nam zdobywać coraz większe doświadczenie.

W ramach usługi pogotowia elektrycznego gwarantujemy:

Jeśli nie jesteś pewny, co jest powodem awarii, niezwłocznie skontaktuj się z nami, dzwoniąc na pogotowie elektryczne. Ustalimy przyczynę i usuniemy problem.